KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 16165288
nr 1616 5288
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 107/225, daterad -85. Bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:02:07
25/4 22:28:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson